Optymalizacja oraz Audyt SEO

Mając własną stronę internetową oczywiście zależy nam na tym, by pojawiało się na niej jak najwięcej odwiedzających. Jeśli już podjęliśmy jakieś działania pozycjonerskie a nie pojawiają się nowi użytkownicy powinniśmy zastanowić się z czego to wynika. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem wydaje się być przeprowadzenie audytu seo, którym zajmą się dobrzy specjaliści. Będzie to usługa, w ramach której uda się określić dlaczego jest problem z wypozycjonowaniem strony. Zanim w ogóle podejmie się pozycjonowanie powinno się taki audyt SEO przeprowadzić, by nie tracić pieniędzy na bezsensowne pozycjonowanie. Profesjonalny audyt seo powinien brać pod uwagę jak najwięcej aspektów. W ten sposób będzie w stanie spojrzeć szeroko na problem jaki istnieje jeśli chodzi o pozycjonowanie oraz to jak widziana jest strona przez roboty Google.

audyt seo

Kluczowe sprawy przy pozycjonowaniu

1. Musimy zastanowić się nad tym jak wybrane były słowa kluczowe oraz jak na stronie zostały one rozmieszczone. To istotna sprawa, gdyż od tego będzie zależeć indeksowanie strony przez Google.

2. Musimy sprawdzić funkcjonowanie kodu źródłowego na stronie. Bardzo poplątany kod będzie sprawiał, że serwer będzie przeciążony i nasza strona nie będzie widziana przez Google

3. Musimy sprawdzić jaką wydajność ma nasza strona. To istotna sprawa, gdyż zmniejszona wydajność będzie znacząco utrudniać pozycjonowanie. Google będzie taką stronę źle odbierać

4. Musimy zbadać jak funkcjonuje wewnętrzne linkowanie. Jeśli przygotuje się linki do podstron na niskim poziomie, które będą niezrozumiałe również google będzie je źle traktować i nasza strona będzie trudna do pozycjonowania.

Szczegółowa analiza SEO będzie elementem, w ramach którego uda się określić jakie bariery ma nasza strona i dlatego nie możemy jej wypozycjonować. Nie powinno się więc oszczędzać na optymalizacji oraz pozycjonowaniu, gdyż w ten sposób tylko można sobie zagwarantować, że uda się ze stroną poradzić i uda się ją wypozycjonować.

Zobacz także

Unikajmy błędów przy pozycjonowaniu

Biały Kapelusz SEO - działania zgodne z życzeniami Google

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie profesjonalnej agencji?

Jak sobie poradzić z pozycjonowaniem strony www?

Kiedy pozycjonowanie zaczyna przynosić efekty?

Skuteczne SEO

Istnieje wiele sposobów na podniesienie strony w rankingach wyszukiwarek. Na swoim blogu dzielę się z Wami pomysłami i zdobytym doświadczeniem.

Promuj firmę

Żaden biznes nie odniesie sukcesu bez obecności w Internecie. Przedstawiam najnowsze trendy i sposoby promocji własnego przedsiębiorstwa.
http://fusioninboundmarketing.pl/qsze/content-marketing-vs-inbound-marketing-porownanie-i-roznice.html

O mnie

Pozycjonowaniem zainteresowałem się już w liceum. Ukończyłem Komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie oprócz prowadzenia bloga pracuję nad rozwojem firmy pozycjonującej w której pracuję SEOPRO

Partner