Biały Kapelusz SEO - działania zgodne z życzeniami Google

wytyczne google pozycjonowanieJeśli w trakcie pozycjonowania będziemy stosować techniki białego kapelusza SEO można oczekiwać, że Google będzie pozytywnie traktowało naszą stronę. Działania takie będą dla witryny w pełni bezpieczne. Działania pozycjonerskie w ramach białego kapelusza SEO W tym momencie, jeśli chcemy zadbać o stronę internetową naszej firmy musimy zadbać o jej treść. Odrzuca się obecnie statyczne strony, które się nie zmieniają i nie pojawia się tam nic wartościowego. Trzeba przygotowywać stronę, na której potencjalni klienci będą mogli znaleźć wiele ciekawych informacji odnoszących się do naszej działalności. Ważne jest stałe uzupełnianie strony o nowe treści. W sieci wielką siłą stają się obecnie treści, które mają wysoki poziom.

W pewnych przypadkach może się więc okazać, że skutecznym rozwiązaniem będzie prowadzenie sprawnego bloga firmowego. Na takiej stronie będzie można skutecznie i tanio promować swoją firmę. Jeśli prowadzimy niewielkie przedsiębiorstwo usługowe może się okazać, że najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie witryny z blogiem. Będzie się to sprawdzać zarówno jeśli chodzi o efekty jak i też jeśli chodzi o koszty, na które również często zwracamy uwagę. Jeśli udało się nam przygotować stronę musimy zacząć jej pozycjonowanie. Wyszukiwarka nie lubi stron, które są sztucznie promowane. Nie powinno się więc kupować linków na giełdach, gdyż szybko można narazić się na kary ze strony google. Skutecznym rozwiązaniem przy pozycjonowaniu będzie prezentowanie swojej wiedzy na temat prowadzonej działalności w ramach różnych serwisów społecznościowych oraz blogów. Jeśli zainteresujemy przygotowaną treścią innych internautów możemy oczekiwać, że będą oni dalej przekazywać tą treść. W pewnych przypadkach można również dodawać stronę do dobrze wyselekcjonowanych katalogów.

O czym powinniśmy pamiętać przy swojej stronie?

- musimy zadbać o przygotowanie dobrej witryny

- trzeba umieszczać na niej treści, które będą charakteryzować się wysoką jakością

- trzeba promować swoją witrynę w ramach społecznościowych

- musimy pomyśleć o tym, by strona technicznie stała na wysokim poziomie i ładowała się sprawnie.

white hat seoGoogle źle traktuje strony, które wolno się ładują Jakie efekty może przynieść biały kapelusz SEO Google dba obecnie o to, by usuwać strony o niskiej wartości. Dlatego trzeba unikać sztucznego budowania pozycji w Google. Mając stronę firmową trzeba poważnie podejść do działań określonych jako pozycjonowanie i realizować je tylko i wyłącznie w sposób staranny. Chodzi o to, by długoterminowej perspektywie zyskiwać i działania na szybko mogą przynosić tylko problemy. Jeśli zależy nam na dobrej stronie unikajmy sztucznego pozycjonowania a wybierajmy White Hat SEO - działania, które jeśli będą dobrze przeprowadzone musza przynieść efekty.

Zobacz także

Unikajmy błędów przy pozycjonowaniu

Optymalizacja oraz Audyt SEO

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie profesjonalnej agencji?

Jak sobie poradzić z pozycjonowaniem strony www?

Kiedy pozycjonowanie zaczyna przynosić efekty?

Skuteczne SEO

Istnieje wiele sposobów na podniesienie strony w rankingach wyszukiwarek. Na swoim blogu dzielę się z Wami pomysłami i zdobytym doświadczeniem.

Promuj firmę

Żaden biznes nie odniesie sukcesu bez obecności w Internecie. Przedstawiam najnowsze trendy i sposoby promocji własnego przedsiębiorstwa.
http://fusioninboundmarketing.pl/qsze/content-marketing-vs-inbound-marketing-porownanie-i-roznice.html

O mnie

Pozycjonowaniem zainteresowałem się już w liceum. Ukończyłem Komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie oprócz prowadzenia bloga pracuję nad rozwojem firmy pozycjonującej w której pracuję SEOPRO

Partner